E-kluber.pl > Koszty wysyłki

 

  1. Koszt dostawy:

         Zamówiony towar dostarczamy za pośrednictwem Poczty Polskiej.

         Kupujący jest obciążany kosztami dostawy: Opłata za przesyłkę w zależności od wagi

             Waga                    Koszt dostawy

             < 20 kg                        28,29 zł

             = 20 kg                        34,44 zł

          21 - 40 kg                       61,50 zł

          40 - 60 kg                       92,25 zł

          60 - 80 kg                     123,00 zł

         80 - 100 kg                     147,60 zł

        101 - 200 kg                    172,20 zł

        201 - 400 kg                    196,80 zł

 

Czas dostawy może się wydłużyć z powodu niezastania nikogo pod podanym adresem lub z innych przyczyn leżących po stronie firmy kurierskiej.

Jak sprawdzić dokładną wysokość opłaty za transport

Opłata zależy od wagi i gabarytów wybranego produktu. Sprawdzenia dokładnej wartości ewentualnej dopłaty można dokonać poprzez umieszczenie produktów w koszyku zakupów.

UWAGA! 
Kurierzy mają obowiązek dostarczyć przesyłkę do lokalu odbiorcy wyłącznie gdy waga paczki nie przekracza 30 kg. W przypadku produktów o większej wadze paczka może zostać dostarczona tylko pod drzwi budynku w adresie dostawy.

Sklep internetowy ONEX nie ma wpływu na konkretną godzinę dostarczenia przesyłki. W momencie wyjścia paczki z magazynu wysyłamy e-mail, w którym podajemy numer listu przewozowego. Kurier ma obowiązek dostarczyć przesyłkę w ciągu jednego do dwóch dni roboczych.

Każda przesyłka jest starannie pakowana i zabezpieczona, jednak prosimy aby jej stan sprawdzić w chwili odbioru przy kurierze, a ewentualne uszkodzenie towaru prosimy zgłosić dostawcy, który jest zobowiązany spisać odpowiedni protokół zgłoszenia – prosimy o niezwłoczne zgłaszanie sprzedawcy wszelkich wad;

BIULETYNPoznaj nasze nowości oraz unikalne oferty szybciej niż inni

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. OK, zgadzam się